STAATSLOTERIJ STATISTIEKEN

Inhoudsopgave

algemeen

allemaal leuke en interessante grafiekjes

wat had je kunnen winnen met een bepaald eindcijfer

voorspelling van het volgende winnende eindcijfer!

welk bedrag wanneer

welk eindcijfer 't vaakst

welk eindcijfer wanneer

overig

links

vragen/opmerkingen

BITCOINS

bitcoins kopen


Welk bedrag wanneer

Gemiddelde/hoogste/laagste winbedrag per eindcijfer

eindcijfergemiddeldehoogstelaagste
201.00350.00100.00
0140992.0030000040.005.00
197132.0027500007.504.00
293759.0025000000.000.00
3117645.0030000007.505.00
4129675.0030300000.003.00
590501.0030000010.005.00
6137416.0038400007.505.00
7119164.0030000010.005.00
8111864.0027500008.503.00
987195.0027500010.000.00
staatsloterij: winbedrag per eindcijfer

Hoogste winbedrag per...

dag van de week
dag v/d weekgemiddeldhoogste
Monday100436.4130000007.50
Tuesday100256.3630000040.00
Wednesday115152.3330000010.00
Thursday141848.9630000010.00
Friday126142.5738400007.50
Saturday101478.8430300000.00
Sunday105163.1530000010.00
dag van de maand
dag v/d maandgemiddeldhoogste
125429.13100070.00
566395.426000005.00
8118715.815000008.50
954879.704800125.00
1095888.3838400007.50
11213635.2512000000.00
13767808.0030000040.00
1427510.331600115.00
16164687.868000000.00
1766741.946933318.50
1974203.467000000.00
2056924.805304390.00
2271599.666000000.00
2325518.931604810.00
2467771.161644132.50
2578161.715110298.50
269589.52100100.00
2780627.441000020.00
28141158.356000005.00
29215245.0915000000.00
30123983.5019100022.50
31267629.0130000040.00
seizoen
seizoengemiddeldhoogste
lente89249.9238400007.50
zomer105863.1227500007.50
herfst89653.7627500105.00
winter154621.4330300000.00
kwartaal
kwartaalgemiddeldhoogste
187366.7930300000
292777.0138400007.5
3107839.5727500007.5
4145933.6330000040

Hoogste bedrag per maand

maandlaagstegemiddeldehoogste
January3.00116256.8430300000.00
February5.0077830.3025700000.00
March5.0071073.6727000007.50
April0.0089918.7919100022.50
May5.00105689.3538400007.50
June5.0085120.5427500000.00
July0.00134796.1327500007.50
August5.0094036.9527500000.00
September5.0087565.6027500000.00
October0.0081083.0827500105.00
November5.00102906.8627500008.50
December4.00208056.7730000040.00
staatsloterij: hoogste bedrag per maand

Hoogste bedrag over hele data-set

staatsloterij: hoogste bedrag per keer

2 eindcijfers, minst gewonnen, alle bedragen

eindcijfer(s)aantal
30.04%
00.04%
50.05%
70.05%
90.05%
10.05%
80.06%
60.07%
40.07%
20.08%
staatsloterij: welke 2 eindcijfers winnen het minst

2 eindcijfers, minst gewonnen, € 1000 of meer

eindcijfer(s)aantal
600.78%
780.79%
400.81%
760.82%
010.82%
880.82%
350.86%
020.87%
690.87%
860.88%
staatsloterij: welke 2 eindcijfers winnen het minst bij bedragen vanaf 1000 euro

Deze site is op geen enkele manier geliëerd aan de staatsloterij.
Deze site maakt zelf geen cookies aan. De advertenties wel.
Flink winnen in buitenlandse loterijen? Ga naar The Lotter!